4 NIEUWE JONGENS VOOR KOMEND SEIZOEN


De 22 jarige aanvaller Luca Schenk maakt de overstap van FC Wiltz naar onze club. Schenk was eerder al actief bij Seraing, Sporting Hasselt en Rupel Boom. Bienvenue Luca!


Onze volgende versterking luidt naar de naam Seongheon Baik. De 22 jarige Koreaan maakt de overstap van Cappellen naar onze club. Welkom Sonny!


Ricardo Leao Kessels is onze derde en laatste aanvallende versterking. Kessels is 23 jaar en komt over van titelkandidaat Bocholter VV. Ondanks dat hij altijd op het wedstrijdblad stond in Bocholt kiest Kessels toch voor onze club. Welkom Ricardo!


De laatste versterking is er eentje voor het verdedigende compartiment. Nathanaël Frenoy, 21 jaar, komt over van RFC Liège. Frenoy is een jeugdproduct van Standard Luik maar kon na het afdwingen van een profcontract niet meteen doorbreken. Frenoy hoopt zijn carrière opnieuw opgang te trappen in Tongeren. Wellkom Nathanaël!
#ksktongeren