top of page

Welkom Aristote Lufuankenda en Mauro Lo Presti bij KSK Tongeren

De transfercarrousel voor volgend seizoen is weer op volle toeren en ook onze sportieve cel heeft niet stil gezeten. De club kan alvast twee talenten voorstellen die ons team volgend seizoen zullen versterken: Aristote Lufuankenda en Mauro Lo Presti.


Aristote Lufuankenda, een dynamische 23-jarige flankaanvaller, zal ons team komen versterken na indruk te maken op onze nieuwe coach Di Gregorio bij La Calamine. Zijn snelheid en behendigheid op de flank zullen een toegevoegde waarde zijn voor SKT. Met ervaring in de 2de afdeling onder de taalgrens wil Aristote het nu ook bewijzen in onze reeks!


Mauro Lo Presti, een veelzijdige 21-jarige aanvaller, komt over van Raeren Eynatten met op dit moment al een doelpuntentotaal van 11. Zijn vermogen om doelpunten te maken en zijn flexibiliteit in de aanvalslinie maken hem een aanwinst voor Tongeren. Ondanks zijn jonge leeftijd heeft Mauro al laten zien dat hij een verschil kan maken op het veld.


Welkom bij de club heren! Contractverlengingen zullen ook in de komende weken binnen druppelen.

Comments


bottom of page